Home / United States / Jobs - דרושים / Restaurant Staff - טבחים ומלצרים

Restaurant Staff - טבחים ומלצרים

 
Search
Title
Sunday, 03 January, 2010
דרושים מלצרים לאולימפיק פיתה בברוקלין (1419 Coney Island Ave Between Ave K - Ave J, New York)
Friday, 30 October, 2009
מחפש טבחים עם נסיון וידע (California)
אנחנו מחפשים מלצריות עם נסיון בלבד (New York)
דרושים עובדים (California)
Wednesday, 08 July, 2009
שלום רב (all u.s.a, Florida)
Friday, 08 May, 2009
דרושה מלצרית למשרה מלאה לבית קפה-מסעדה. (New York)
Sunday, 26 April, 2009
ל- Hummus Kitchen דרושים אחראי משמרת בעלי נסיון. גיל 25+ (New York)
Thursday, 02 April, 2009
Looking for an Experienced Bartender (New York)
Tuesday, 31 March, 2009
NEW RESTAURANT OPENING SOON (1154 CENTRAL AV., WILMETTE, ILL., Illinois)
Thursday, 19 March, 2009
למסעדה באיסט ווילג דרושה מלצרית אנרגטית ואחראית (קווינס, New York)
Tuesday, 17 March, 2009
בואו לעבוד בעמדות מזון לתיירים במרכז מנהטן (מרכז מנהטן, New York)
Monday, 09 March, 2009
לסופרמרקט בעיר לוס אנג'לס דרושה קופאית. (California)
דרושים למסעדת איציק הגדול מלצרים ומלצריות (California)
Sunday, 08 March, 2009
עבודת דלפק בבר חלבי (New York)
למסעדה ים תיכונית חדשה דרושים (Florida)
דרוש עובד עם נסיות בהכנת שוורמה (Florida)
Saturday, 28 February, 2009
עובדי מלונאות (כל ארה"ב, Wyoming)
Sunday, 22 February, 2009
לעמדות מזון לתיירים דרושים חבר'ה חייכנים ואנרגטיים (מרכז מנהטן, New York)
Wednesday, 18 February, 2009
מחפש שותף לפתיחת עגלה או חנות במזרח ארצות הברית (New York)
עבודה משק בית לפי שעות או קבלנות (New York)
בחור/ה להדגמת מזון בחנויות אזור ניו יורק וניו גרזי (New York)
Monday, 16 February, 2009
לפניני קפה מסעדה כשרה בלאס וגאס דרוש טבח/שף (Las Vegas, Nevada)
Sunday, 15 February, 2009
דרושים עובדים, מלצרים וקופאיות. (California)
למסעדה בעיר דרושים/ות מלצרים/יות. (California)
למסעדה בוואלי דרושים עובדים ומלצריות (California)
למסעדה בעיר דרושים עובדים (California)
למסעדת ״ארומה״ בהוליווד וא... (California)
Thursday, 05 February, 2009
לחברת קיטרינג ישראלית בסאן פרנסיסקו (California)
למסעדה בוואלי דרושים (California)
דרושות מלצריות (California)
Wednesday, 04 February, 2009
דרושות מלצריות לחומוס פלייס (New York)
דרושות מלצריות (Florida)
Tuesday, 25 November, 2008
למסעדת "ארומה" בהוליווד ובאנסינו דרושים: מלצריות, (California)
דרושות עובדות למאפיה בוואלי (California)
למסעדת דגים מצליחה בבברלי בולברד (בעיר) דרושות מלצריות (California)
Sunday, 23 November, 2008
דרושים/ות עובדים/ות (New Jersey)
דרושות מלצריות (New York)
דרוש/ה טבח/ית (New York)
למסעדת אולימפיק פיתה במנהטן דרושים/ות עובדים/ות. (New York)
דרוש אופה פיתות (New York)
דרושות/ים מלצריות (New York)
דרושים/ות מלצרים/ות (New Jersey)
דרושה עובדת לגלידריה במנהטן (New York)
דרושות מלצריות (New York)
דרוש מלצרית וטבח למסעדה כשרה חלבית (Las Vegas, Nevada)